Пятница, 14.08.2020, 05:59
Приветствую Вас Гость | RSS


Ֆիլմ դիտենք?
Երգ լսենք?
 
ժամանակը գնահատողների համար
Օրացույց
«  Октябрь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
:
Մեր էջը-Odnoklassniki.ru-ում
Մեր facebօօk-ի էջը (սեղմեք Like)
 
 
Վիճակագրություն

MINI GAME
Տվյալների տեսակները

ՍՊՈՐՏ

Հետաքրքիր է

ԾԻԾԱՂԱՇԱՐԺ
18+
ԽԱՂԵՐ
Doodle Jump

ՆԿԱՐՆԵՐ

ՏԵՍԱՀՈԼՈՎԱԿՆԵՐ

ՖՈՒՏԲՈԼ

ԱՌԵՂԾՎԱԾՆԵՐ
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹԵՐ

ԿՐԻՄԻՆԱԼ
ԲԺՇԿՈՒԹՅՈՒՆ

Fruit Ninja

ԹԱՐԳՄԱՆԻՉ

ՌԱԴԻՈ

ԵՐԳԵՐ
ՖՈՏՈՇՈՓ
ԽՈՀԱՆՈՑ

ԵՂԱՆԱԿ
ՎԻՐՏՈՒԱԼ ԿԱՏՈՒ
ԳՈՎԱԶԴ

Bestkino.do.am
Կայքի ընկերները
  • Online films
  • Hameceq.do.am blog
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • Կայքեր
    Գնահատեք այս կայքը
    Всего ответов: 414
    մինի չաթ
    200
    Главная » 2012 » Октябрь » 9 » Հոկտեմբերի 14-ին տեղի ունեցող Էրեբունի-Երևան 2794 միջոցառումների ցանկը
    22:08
    Հոկտեմբերի 14-ին տեղի ունեցող Էրեբունի-Երևան 2794 միջոցառումների ցանկը


    10.00
    Երևանի փողոցների ջրցան մեքենաների շքերթ

    11.00
    Երևան քաղաքի հուշարձանների լվացում

    12.00-12.30
    Թատերականացված ներկայացում 
    (Էրեբունի արգելոց-թանգարանին հարող հրապարակ)

    12.30-14.00
    Հանդիսության մասնակիցների բեմականացված քայլերթ 
    (Էրեբունի թանգարանից դեպի Հանրապետության հրապարակ)

    11.00-12.00
    Էրիվանի բերդի գրավման 185-ամյակի հանդիսավոր ծրագիր (Պասկևիչյան բլուր)

    14.00-15.00
    Տոնական շքերթ (Ռուսաստանի հրապարակից դեպի Հանրապետության հրապարակ)

    14.00-18.00
    Մանկական բեմ (տիկնիկային ներկայացումներ, զվարճալի խաղեր, ծաղրածուներ, խաղավարներ, աճպարարներ և հեքիաթային հերոսներ (Կիրովի անվան մանկական զբոսայգի)

    15.00-18.30
    Վարչական շրջանների ողջույն ելույթներ (Ստ.Շահումյանի անվան հրապարակ, Մաշտոց-Բուզանդ փողոցների խաչմերուկ) 14.00-18.00 Ռետրո ոճի մեքենաների ցուցադրություն (Մաշտոցի պողոտա)

    14.00-18.00
    Բիենալե (Ֆրանսիայի հրապարակ)

    14.30-18.30
    Վարպետաց քաղաք – խեցեգործություն, գորգագործություն, ասեղնագործություն, փայտագործություն 
    (Հյուսիսային պողոտա)

    14.30-18.30
    Կարաոկե (Հյուսիսային պողոտա)

    14.30-18.30
    Սթրիթբոլի մրցումներ (Հյուսիսային պողոտա)

    14.30-18.30
    Թատերական բեմ (Հյուսիսային պողոտա)

    14.30-18.30
    Կրկեսային բեմ (Հյուսիսային պողոտա)

    14.30-18.00
    Պոեզիայի բեմ (Մոսկովյան պուրակ)

    15.00
    Մարաթոնյան վազք 2794 մետր 
    (Հաղթանակի կամուրջից մինչև Մատենադարան)

    15.30
    Հեծանվավազք (Մաշտոցի պողոտա)

    15.00-17.30
    Երևանի վերաբերյալ տեսահոլովակի նկարահանում 
    (Մաշտոցի պողոտա)

    15.00-18.00
    Աշխարհի ազգերի բեմ - Հայաստանում բնակվող ազգային փոքրամասնությունների էթնիկ համույթների կատարումներ 
    (Անգլիական այգի, Սունդուկյան թատրոնի հարևանությամբ)

    15.00-18.30
    Էստրադային բեմ (Ստ.Շահումյանի անվան հրապարակ)

    16.00-18.00
    Ավիամոդելավորողների ցուցադրական 
    ելույթներ (Ազատության հրապարակ)

    17.00-19.00
    Վինդսերֆինգի ցուցադրական մրցումներ 
    (Կարապի լիճ)

    19.00-23.00
    Դիսկոտեկ (Ազատության հրապարակ)

    19.00-23.00
    Ջազ բեմ (Կասկադ համալիր, Գաֆէսճեան հիմնադրամ)

    19.00-23.00
    Ռոք բեմ (Շառլ Ազնավուրի հրապարակ)

    18.00-22.00
    Դասական երաժշտության բեմ 
    (Կոմիտասի արձանին կից պուրակ)

    19.00-23.00
    Ազգային երաժշտության բեմ 
    (Մաշտոց-Բուզանդ փողոցների խաչմերուկ)

    19.00-22.00
    Գալա համերգ "Իմ սրտի մայրաքաղաք" և 
    տոնական հրավառություն 
    (Հանրապետության հրապարակ)

    22.10-23.00
    Դիսկոտեկ (Հանրապետության հրապարակ)


     

    Armblog.ru

    Просмотров: 344 | Добавил: SMBO | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
    [ Регистрация | Вход ]